Zužitkujte svoje znalosti a zarobte na tom – OnLine 10.6.2020

Predstavujeme jedinečný kurz a tréning – 
„Zúžitkujte svoje znalosti a zarobte na tom.“
Staňte sa uznávaným expertom vo vašom obore. 
Vaše skúsenosti a životný príbeh dokáže ovplyvniť stovky ľudí a my vás naučíme ako dnes svoje know-how predávať a stať sa vyhľadávaním odborníkom.

Neviete ako začať a čo robiť?
Naučíme vás to.
Krok za krokom vás budeme viesť. Či tomu veríte alebo nie, každý potrebuje poradiť, či už je to v oblasti rodičovstva, realít, marketingu, založenia spoločnosti, riadenia ľudí, budovania si kariéry, cestovania ….. a takto by sme mohli pokračovať do nekonečna.
Podmienkou ako uspieť v tejto činnosti je najmä schopnosť a chcieť pomôcť, posunúť človeka bližšie k jeho cieľom. Podeľte s ostatnými o svoje skúsenosti a poraďte im ako uspieť. Radi vám za to zaplatia. Nielenže si vybudujete slušné živobytie, ale vaše poslanie bude mať hlboký zmysel.
Naučíme vás rozbehnúť sa práve v oblasti, v ktorej ste dobrá a budeme vašim radcom po dobu jedného mesiaca po ukončení kurzu. 

Uvedomujeme si, že v tejto hektickej dobe je problém chodiť na klasické kurzy, preto sme vytvorili online kurz s lektorom, ktorý si prispôsobíte svojmu vlastnému tempu.
Je pre vás pripravená online učebňa s profesionálom, ktorý vás bude neustále viesť.

Sme moderná inštitúcia a všetky naše vzdelávacie aktivity môžete absolvovať v niekoľkých formách. Väčšinou ich kombinujeme podľa individuálnych potrieb a vašich možností tak, aby bol každý vzdelávací program pre vás prístupný kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek.
Súčasťou je prístupná Online výučba naživo.

Táto forma je skvelá pre všetkých zaneprázdnených či vzdialenejších účastníkov, alebo pracovne či rodinne zaneprázdnených, ktorí vďaka nášmu programu nemusia nikam cestovať a predsa sú organizovaní a vzdelávaní, akoby boli na klasickom stretnutí v učebni.

Cena programu: 118,- Eur / pre členky klubu Bonfire 80,- Eur 
Napíšte nám na info@bonfire.sk a rezervujte si vstupenku k novým možnostiam