Žiadne kúzla, ale stratégie, ktoré fungujú

Často sa stretávame s názorom, že aj tak je všetko zlé, nič sa nedá zmeniť, na trhu je všetkého až moc, že je zlá doba, že sa neoplatí nič začínať, že aj to zlé, čo máme je znesiteľné a dá sa to vydržať ….

Vtedy si poviem : DOSŤ !

Skutočne chcete takto žiť? Neustále byť nespokojná, obviňovať ľudí, zákony, systém, krajinu a neviem čo všetko ? Nekonečné nariekanie a sťažovanie, je ako magnet na všetko to negatívne, čo sa vám v živote deje. Prestaňte hádzať vinu na iných a prevezmite svoj život do svojich rúk. Naučte sa ako ho ovládať, ako sa vyznať aj v tých najťažších situáciách a ako sa z nich dostať, poučiť a už ich nemusieť zažívať. Zistíte, že mať kontrolu nad svojou realitou nie je vôbec ťažké.

Myslíte si, že za vaše problémy môže niekto iný, lebo vás oklamal alebo sklamal? Nuž potom vás sklamem aj ja – Môžete si za to sami. Sú to tvrdé slová a zopár z vás práve zatvorí tento článok, ale je to pravda, či sa vám to páči alebo nie. A čím viac vás to rozhnevalo, tým viac si vo vnútri uvedomujete, že tomu tak je.

Asi vám napadnú otázky :

Ako si mám vybudovať niečo iné, keď nemám čas ani peniaze a som stále v strese ?

Kde mám nájsť čas na nové veci, keď si nestíham ani zacvičiť ?

Ako môžem byť práve JA úspešná ?

Čo už len oni môžu vedieť o mojich problémoch ?

Ako to mám dokázať keď mám deti, hypotéku a nefungujúci vzťah ?

Toto má byť pre mňa ?

Skúste si pripustiť fakt, že niečo čo robíte, NEFUNGUJE.
A čo môžete stratiť? Veď sa vždy viete vrátiť k starému životu.

Dlhšie sa už trápite? Skúste pre zmenu zvíťaziť.
Toto je jeden z dôvodov, prečo vznikol tento projekt. Ak chcete niečo iné a nové, budete musieť prijať nový postoj, myšlienky a prístup k životu.
Preto sme sa rozhodli ukázať vám veľmi vynaliezavý prístup a stratégie, ktoré jednoducho fungujú.
A nejde pritom o zázračné formulácie, ani zaklínadlá, ani nič nadpozemské.
Ide jednoznačne o šokujúce zmeny a názory. Je čas povedať si pravdu o tom, ako sa veci majú.
Čo skutočne funguje, čo znamená úspech. Váš život sa môže naozaj zmeniť, ale potrebujete na to tie správne nástroje. Pokiaľ zahodíte všetky predsudky a obmedzenia, denne budete vedieť pozitívnu zmenu k lepšiemu.

My v spoločnosti BONFIRE cítime k ženám obrovský rešpekt.
Nesľubujeme vám zázračné videá, ani dokonalú motivačnú príručku, ale je to povzbudzujúci plán, ktorý funguje a skutočne je to účinné pre každého. Je to pre ženy, ktoré si uvedomili, že je potrebná zmena a pre tie ženy, ktoré sa chcú vzchopiť.

Použite svoj vlastný životný plán, pretože skutočný úspech sa skrýva priamo vo vás.
Zaslúžite si ho. Chceme vás vidieť usmiate, spokojné a šťastné, plné ženskej sily. Osloboďte sa 
od každodennej driny a zahoďte ten neznesiteľný pocit beznádeje. Máte v sebe neuveriteľnú silu. Môžete dosiahnuť čo len chcete, čokoľvek si zaumienite.

Myslíte si, že na to nemáte ? OMYL.
My to vidíme denne, ako si obyčajné ženy zakladajú svoje firmy, ako sa im darí, vidíme presne zmeny, ktoré spravili, aby sa dostali tam, kam chcú.
A GARANTUJEM vám, že každá z týchto žien má to čo vy a možno oveľa menej.
Máte v sebe veľa darov, ktoré stačí zapojiť do celého tohto procesu a premeniť to na úspech.
Zaviazali sme sa inšpirovať vás, pomáhať, hľadať.
Jediné čo musíte spraviť VY, je rozhodnúť sa k zmene.

Úspech je vo vás. My sme len pomôckou ako nájsť opäť spokojnosť a radovať sa zo života.
Poďte s nami odhaľovať tajomstvá úspechu a účinné stratégie.

Na začiatku si stačí priznať jedno: 
Keď doteraz nežijeme, ako by sme chceli, asi niečo nefunguje. Rovnako si treba priznať, že nevieme, ako to zmeniť.

Naučte sa pravidlá hry a uvidíte, ako sa začnú veci meniť k lepšiemu a rozšíri vám to obzory.
Víťaz je v tomto živote ten, kto pozná pravidlá hry.
A hra sa práve začala. Nikdy nie je neskoro, nech ste v akejkoľvek situácii. Otvorte dvere k stratégiám, ktoré fungujú a privedú vás k víťazstvu.

Dosť bolo nárekov nad zlou genetickou výbavou, nad nešťastím, nad nepriazňou osudu a smoly, ktorá sa vám lepí na päty.

Prišiel VÁŠ čas a rada je na VÁS. Nikto to namiesto vás neurobí. Tieto pravidlá jednoducho fungujú rovnako ako zemská príťažlivosť. Jednoducho funguje. Môžete preplávať životom plné mrzutosti, nárekov, sebaľútosti alebo sa rozhodnete žiť efektívne a podľa seba. Voľba je na VÁS.

Poznala som jednu ženu, od ktorej som nepočula jedinú pozitívnu vetu. Celé rozhovory boli o tom, ako život nie je fér, ako vyštudovala školu, ktorá jej nič v praxi nedáva, ako je celý život zlý, ako jej ľudia ubližujú, ako si nevie nájsť partnera, ako nevie cestovať pretože nemá peniaze, ako je všetko zlé, drahé, hrozné, nepriaznivé a všetko je problém.
Keď som jej hovorila o zmenách, ktoré by mohla spraviť a aký by to malo efekt, zaťala sa a neustále húdla svoje. Uvedomila som si, že sa jej to asi takto páči, keď to nie je ochotná ani len vyskúšať. Ja osobne si myslím, že tento postoj je len úbohé čakanie na smrť a masochizmus.
A ako táto žena žije teraz ? Stále je všetko zlé, ledva spláca hypotéku, jej kamarátky sa jej otočili chrbtom, pretože už nedokázali počúvať tie negatívne reči, necestuje, nemá priateľa, ale za to pracuje pre človeka, ktorý ju využíva, kde nezarobí a len otročí. Ráno vstane a už v tej chvíli nenávidí svoj život, do práce, kde si ju nikto neváži a strávi tam celý deň. Večer sa nemá s kým ani stretnúť pretože mať vedľa seba takéhoto vysávača energie nikto nechce. A takto ide jej život deň za dňom. Je to smutný život, ak to teda možno nazvať životom. 
Verím však, že tento extrém nie je vašou voľbou a vysnívaným životom.

My v BONFIRE ženy v žiadnom prípade neškatuľkujeme, pretože vieme, že každá je iná – jedinečná. Neexistujú dve rovnaké ženy, ktoré majú rovnaký vkus, životný štýl, túžby a sny. Všetky sme boli inak vychované, vyrastali sme v iných podmienkach, máme iné zážitky a skúsenosti. Každá z nás má iné silné a slabé stránky. Jedno však máme spoločné, v každej z nás horí úžasný oheň a ten keď nezahasíte a budete sa o neho starať, dokážete uvoľniť priamo sopečný potenciál.

Keď budete čítať tieto materiály a budete venovať čas cvičeniam, objavíte túžby, ktoré vám zmenia život a povedú k úspešnej budúcnosti.

Celý tento projekt stratégií je logicky a postupne zoradený.
Každý týždeň, absolvujte 3 lekcie, cvičenia a 45 minútovú konzultáciu iba pre vás. Tieto informácie a konzultácia vás postupne dovedú k vytúženému cieľu.
Z 2 týždne objavíte tajomstvá, ktoré vám umožnia konečne žiť – SKUTOČNE ŽIŤ.
Asi vám napadne, prečo postupne, keď chcete čítať všetko naraz.
Verte mi, práve postupnosť informácií, cvičení a práce na samom sebe vás dovedie k vytúženým výsledkom. Je to overená skutočnosť.
V prípade otázok sa môžete obrátiť mailom na koučku, ktorá vám pomôže s akýmkoľvek problémom.

A úprimne, čo sú 2 týždne oproti celému skvelému životu, ktorý vás čaká?
Vyberte si zmenu, spokojnosť, šťastie a zahoďte minulosť.
Začnite sa pozerať vpred.
Podnikavosť je ženská sila, ktorú môžete využiť pri akejkoľvek činnosti na ktorú si spomeniete.

Pre členky klubu je tento súbor pravidiel a stratégii ZDARMA.

Cena programu: 88 EUR
Prihlásiť sa môžete kedykoľvek v priebehu roka.