Materská dovolenka ako ideálny štart podnikania

Áno, čítate správne. Kedy, keď nie teraz? Prečo s takou istotou ? Pozrime sa na to trošku bližšie.

  1. To, že sme sa stali matkou neznamená, že nemôžete robiť nič iné. Kým dieťa spí alebo je napríklad u starých rodičov, žena sa môže zamyslieť nad svojím ďalším uplatnením. Treba sa na chvíľu zastaviť,nadýchnuť a spraviť si inventúru vo svojom živote. Je to ideálny čas na životný zlom
  2. Strach zo slova podnikanie je prirodzený, ale to len preto, že je to pre Vás neznáme. Preto prichádzame s programom, ktorý Vás zaručene zbaví obáv. Napríklad vedeli ste, ženie ste povinná platiť poistné na: nemocenské poistenie,dôchodkové poistenie a že za SZČO platí dôchodkové poistenie štát ako aj poistné do rezervného fondu solidarity?
  3. Je to jedinečný spôsob, ako začať robiť to čo Vás baví, môžete vyskúšať mnoho i bláznivých nápadov. Nemusíte ani chodiť ďaleko. Nápady zvyčajne máte rovno pod nosom. Ste mamičkou a materstvo dokáže ženu inšpirovať i nakopnúť. Chce to len dobrý nápad, ktorý z toho, že máte malé deti, spraví vašu najväčšiu výhodu na trhu. 
  4. Sebavedomie. Byť aktívnou matkou, ktorá okrem príspevku od štátu dokáže aj inak finančne prispieť do rodinného rozpočtu, je neuveriteľne dobrý pocit.Obavy z toho, že dieťa zanedbávate sú nezmyselné, veď ste mu stále na blízku, venujete čas a v neposlednom rade to robíte aj pre neho.
  5. A nakoniec sme tu preto, aby sme boli Vašim poradcom, Vašou inšpiráciou. Stačí ak sa pridáte do nášho klubu 🙂 Všetko sa dá naučiť. Základom je rozhodnutie a ochota konať!

Ste predsa výnimočná žena, plná talentu a nápadov. Bola by škoda, keby ste z toho neťažili.

Prišiel čas, aby ženy prelomili bariéry vlastných obmedzení. Prekročte svoj tieň a splňte si všetko po čom túžite. 

Viac na bonfire@bonfire.sk