Maminkateľky

Každá z nás môže byť skvelou mamou, úspešnou podnikateľkou aj spokojnou ženou.

Všetky tieto oblasti dokážete krásne skĺbiť. Naučíme vás ako na to. Podnikanie viete rozbehnúť aj na materskej dovolenke s minimálnymi nákladmi a hlavne bezpečne. Zároveň zvládať domácnosť, deti a to všetko v kľude a bez stresu. Ukážeme vám cestu, ktorá vás presvedčí o tom, že dokážete čokoľvek, viac ako si myslíte. Sme tu preto, aby sme vás viedli a aby ste nerobili zbytočné chyby. Naše 12 ročné skúsenosti vás presvedčia o tom, že ste si vybrali správne.

Rozhodli sme sa ešte viac podporiť mamičky na materskej dovolenke a to skvelými uvádzacími cenami.


Prečo?


Pretože nás očarilo vidieť koľko je úžasných mamičiek, plné odhodlania, nadšenia a to aj napriek rôznym životným situáciám. Preto chceme podporiť a vyzvať všetky mamičky, ktoré chcú viac.
Najdôležitejšie je, aby ste boli spokojná a šťastná, všetko ostatné už pôjde samé. Rozumieme všetkým tým mamám, čo zostali doma a stratili kontakt zo svetom, že im niečo chýba.
Je to NAPLNENIE.
Je krásne byť maminou, ale mnohé tie úžasné osobnosti vedia, že potrebujú viac. Nie je to nič, za čo sa treba hanbiť alebo sa komukoľvek ospravedlňovať. Popri materskej si môžete plniť aj svoje SNY. Robiť čo vás baví a to bez toho, aby ste sa cítili vinné.
Neokrádate dieťa o čas s vami. Veď ruku na srdce, dieťa cez deň spí alebo sa prehrá, prípadne si ho vezmú starí rodičia. Nie je nič zlé na tom, mať aj vlastný život, vlastné sny, vlastné hobby. Ideálne na tom je, že to svoje podnikanie viete naštartovať popri materskej bez obavy, že vám zoberú príspevok na dieťa. Dokážete začať aj s minimálnymi nákladmi. A fakt, že si to možno neviete predstaviť, neznamená, že sa to nedá.
Zamyslite sa, aké by to bolo, keby ste po materskej nemuseli tŕpnuť, či vás zamestnávateľ vezme späť do práce a budete dúfať, že mu nezačne prekážať fakt, že ste časovo obmedzená kvôli škôlke alebo škole.
Namiesto toho zarábate, máte dostatok času na chod domácnosti, deti aj podnikanie a tiež v neposlednom rade aj na seba. Aký je to pocit?
Je to SKVELÉ! My presne vieme ako na to. Zaviazali sme sa denne pomáhať ženám, aby dokázali čokoľvek chcú. Tak ako sme pomohli stovkám žien, pomôžeme aj VÁM.
Musíte len jedno – CHCIEŤ
Našim klientkám odhaľujeme ako správne naštartovať podnikanie, čomu sa vyvarovať a aké kroky sú nevyhnutné k tomu, aby boli dlhodobo úspešné. Pravidlá, ktoré riešime s nimi alebo za nich, zatiaľ čo sa ony môžu venovať činnosti, s ktorou sa rozhodli presadiť na trhu.
S našimi klietkami sa venujeme všetkému dôsledne a vyriešili sme mnoho problémov.
S akými otázkami sa stretávame najčastejšie

– Ako je možne začať podnikať pri deťoch?
– Ako si rozdeliť čas a nemať pocit viny?
– Bojím sa, či to zvládnem?
– Ako podnikať a neprísť o rodičovský príspevok?
– S čím začať podnikať?
– Presadím sa?
– Nie je všetkého už moc?
– Aké nástrahy na mňa čakajú vo svete byrokracie a ako im predísť ?
– Čo ak nebudem vedieť ako ďalej?

Odpovede poznáme a radíme na mieru. Nikdy nepristupuje ku klientkám všeobecne, práve naopak, vždy individuálne s prihliadnutím na jej situáciu a život.
Tak prečo ešte VÁHATE?
Pošlite nám mail na bonfire@bonfire.sk ešte DNES!
Zmeňte svoj život na nepoznanie! 
Spokojná mamička = spokojné deti


Našim cieľom je bezpečná komunita pre odhodlané ženy, ktoré sa chcú postaviť na vlastné nohy a zároveň sa venovať svojej rodine. Je to miesto kde sa vzájomne rešpektujeme a odovzdávame si skúsenosti.

Pre všetky už podnikajúce maminky sme vytvorili klub Maminkateľka PLUS, kde nájdu množstvo informácií, tipov, podporu, odborné poradenstvo, možnosť spolupráce, rozširovanie svojich podnikateľských aktivít a veľa iného potrebného vo svete podnikania.

Koľko vás to bude stáť ?

Iba 6 EUR/ mesačne – cena platí pre prvých 100 prihlásených.

Využite toto jedinečné členstvo a pripojte sa k spokojným mamičkám 🙂

Neváhajte a spravte prvý krok. Napíšte nám na bonfire@bonfire.sk