Čo robí ženu skutočne neodolateľnou ?

Upravená žena pôsobí príťažlivo, ale nemusí to byť pravidlo. 
Pokiaľ jej chýba iskra a kúzlo osobnosti, nepomôže jej ani ten najlepší make up na svete. 
V čom teda je to tajomstvo?

Pravdou je, že v tom nie sú žiadne zázračné kozmetické novinky, ani procedúry. Je v tom oveľa viac.

Ženy majú v sebe obrovskú silu. A pokiaľ samé seba milujú a plne si dôverujú, všetko sa im deje podľa ich predstáv. V každej žene je skrytá bohyňa. Stačí ju v sebe prebudiť. Byť bohyňou znamená byť nezávislou a milujúcou.

Ženy robí najviac atraktívnymi jej odvaha a vnútorná nezávislosť.

Žena, ktorá je plná vášne, je jasným svetlom v očiach druhých. Dnešné ženy žijú životy bez vášne, nudné, skľučujúce, nenaplnené. Všetky svoje radosti a potreby odsúvajú na neskôr, ale väčšinou sa k nim aj tak nedostanú. Pretože si nevážia samé seba. Pre ženu je ťažké sa na chvíľu zastaviť a robiť veci, ktoré jej prinášajú radosť. A to je chyba. Vtedy vôbec nežijú.Žena, ktorá si vždy nájde hoci len kúsok času pre nasledovanie svojej vášne, rozumie jednej dôležitej veci. A to, že život je príliš vzácny na to, aby cez neho prefrčala beztoho, aby si ho užila.

Užite si život plnými dúškami, skúste všetko čo Vám ponúka a nie len svojho partnera a deti, ale zamerajte sa aj na seba. Je to o vášni k životu, radosti a neodolateľnej príťažlivosti. Život bez vášne je umieranie, je to ako čakanie na smrť. Myslite na to. Uvidíte, aké to robí zázraky. Vkladajte nadšenie do všetkého čo robíte, na všetko čoho sa dotknete. Bez ohľadu na úlohu, ktorá je pred Vami, vložte do nej toľko nadšenia a energie, koľko len môžete. A vlastne venujte všetkým úlohám behom dňa plnú pozornosť. Čokoľvek robíte dajte do toho všetko. Akonáhle vykonáte túto zmenu, zapáli to vo Vás inovatívne nápady a kreatívne postrehy v takej miere, že sami nebudete chcieť uveriť. A priznajme si to, vášeň je nákazlivá. Keď ste plná života, energická a vo Vašom živote je toľko vášne, ľudia naokolo si to všimnú a budú to chcieť tiež, budú chcieť byť súčasťou nech už robíte čokoľvek. Začnite milovať samé seba a až potom dokážete skutočne milovať aj ostatných. Žena rozumejúca tomu, ako dávať a prijať lásku, je oveľa žiadanejšou ako žena, ktorá jej nemá príliš veľa na rozdávanie. Chlad ženy je odpudzujúci, hoci by išlo o najkrajšiu ženu sveta.

Vedomosti sú samostatnosť a samostatnosť je sexi. Vyhľadávanie znalostí, pravdy a zveľaďovanie svojej mysle je pre ľudskú existenciu nielen atraktívne, ale aj nutné.

Ďalšou vecou je radosť, radosť zo života, z rôznych maličkostí, z úsmevu, z objatia alebo prívetivého pozdravu. Radosť je úžasné čaro, ktoré nám pridá nie len úsmev na tvári, ale aj osvieži našu strnulosť, rozprúdi energiu a hlavne poteší našu dušu. Radosť je o tom, že sa príjmete také aké ste. Nesnažte sa prispôsobiť predstavám druhých ľudí. Buďte samé sebou, žite podľa svojich predstáv a nenechajte sa zastrašovať inými. Žite v radosti a láske. Tešte sa, smejte, robte bláznivé veci – teda ŽITE.

Sebadôvera ženy je magnetom na všetko pozitívne. Žena, ktorá má dostatok sebadôvery nečaká na pochvalu a uznanie od ostatných. Vie o nich sama a uvedomuje si to.Sebadôvera je o tom, že sa žena cíti hrdá na to, ako vyzerá, hovorí, myslí alebo koná. Žena, ktorá nepotrebuje uistenie druhých ľudí na to, aby sa cítila na seba hrdá, je nekonečne viac príťažlivá ako žena, ktorá neustále vyhľadáva uznanie druhých.

Energia ženy patrí medzi tie najmocnejšie. Žena, ktorá má vitalitu a chuť do života ako nikto iný, by mala byť idealizovaná. Keď žena nasleduje svoju vášeň, ukazuje svoj súcit, riadi sa svojim intelektom, udržiava si zmysel pre dobrodružstvo, odmieta sa vzdať a považuje sa za hodnotnú, potom jej energia bude iskrou, ktorá rozsvieti každého a všetko okolo seba.

Pokiaľ sa chcete riadiť týmito bodmi, ale neviete ako na to, neváhajte a kontaktujte nás. Zaslúžite si len to najlepšie.