Bezplatné poradenstvo

Spoločnosť BONFIRE pre Vás pripravila bezplatnú poradňu.
V prípade akýchkoľvek otázok, dotazov, prípadne problémov vyplňte dotazník nižšie. Budeme Vás obratom kontaktovať.

Polia označené * je nutné vyplniť.


Kód v obrázku

Koľko ušetrili?

Aj tieto ženy sa rozhodli zmeniť svoj život, našli si činnosť ktorá ich nie len živí ale aj baví. Ich nadšenie a správna motivácia robia zázraky. Objavili kúzlo úspechu, ktorý sa skrýva v každej jednej žene.

img

Uvedomila som si, že viem maľovať obrazy, sú krásne a o predaji neviem nič. Neviem ako by som sa dokázala dostať na trh, zviditeľniť. Preto som oslovila BONFIRE a zistila som, že všetko sa dá.Každá jedna žena by mala mať na pamäti jedno – každý vieme robiť niečo iné. A najať si externé firmy , ktoré stoja skutočne veľa peňazí, by každú položilo. Takto mám všetko pod jednou strechou a veľkými zľavami. Dokážem fungovať s minimálnym kapitálom, A už sa mi to vracia a zarábam.
Zatiaľ som ušetrila 720 Eur

Michaela F.
img

Na celý tento „zázrak“ som sa pozerala veľmi skepticky. Ale stali sa udalosti, ktoré ma donútili niečo začať robiť. Prišla som o prácu a novú som si nevedela nájsť, resp mi nevyhovovali podmienky pracovať od nevidím do nevidím, za minimálny plat. Zanedbávala by som rodinu, deti by som ani poriadne nevidela a domov by som nič moc nepriniesla. Preto som sa rozhodla konať.
Oslovila som BONFIRE, tým že som bola evidovaná na úrade práce, využili sme možnosť príspevku na štart podnikania. So všetkým mi pomohli – s vypracovaním podnikateľského zámeru a aj s prípravou na záverečné skúšky, teraz chystáme kampaň a všetko ide správnym smerom. Nebyť tejto pomoci, ani by som netušila koľko mám možností.
A koľko som ušetrila? Viac ako 500 Eur, veľa času a ja sa môžem venovať tomu čo viem najlepšie :) Účtovníctvu.
A rada by som ešte dodala, že BONFIRE som mnou uzavrel spoluprácu, takže ani o klientov nie je núdza.

Daniela H.
img

Za 159 Eur na rok som získala viac ako by som čakala. Vždy som vedela písať, ale nikdy som nevedela ako knihu vydať. A teraz už pracujem na detailoch, obrázkoch a všemožných spôsoboch ako sa dostať na trh. Prekvapila má komplexná pomoc s mojimi požiadavkami. Je vidno, že celý tím, je zložení s kvalitných ľudí. Ďakujem.

Hana B.
img

Koľko som investovala? 159 Eur za ROK. A koľko som celkovo ušetrila?
Za

web stránku

150€

školenia celkovo

140€

reklamu celkovo

190€

odborné poradenstvo v oblasti štartu spoločnosti

200€

propagácia a spojenie so správnymi ľuďmi ( zdarma )

spolu ušetrené viac ako 680 EUR Neustála podpora a inovatívne riešenia sú na nezaplatenie. Takto sa môžem venovať svojmu biznisu

Barbora D.